SSD O Standardowej Wydajności Prosto Od Polskiego Twórcy Czyli Jaki Jest Goodram IRDM Pro M.2 1 TB

SSD O Standardowej Wydajności Prosto Od Polskiego Twórcy Czyli Jaki Jest Goodram IRDM Pro M.2 1 TB

Wilk Elektronik zachwycił nas najnowszym dyskiem SSD NVMe Goodram IRDM Pro M.2 1 TB. IRDM to seria, której znakomitym kontynuatorem jest prezentowany dysk SSD, który ma topowe komponenty. Jest to wyrównana walka z konkurencją, która nie pozostaje w tyle za polskim urządzeniem. Zobacz najważniejsze informacje o omawianym produkcie komputerowym.

Pamięci RAM bez marki Goodram, nie byłyby tym samym czym są dzisiaj, tak jest ponieważ ta uznana marka zawiera sama w sobie jakość i wydajność. Tym razem Polski producent stworzył dysk SSD. Na jego koncie nie brakuje również kart pamięci.

Najnowszy model dysku SSD to Goodram IRDM Pro M.2 1 TB, który poza wysoką wydajnością proponuje również aluminiowy radiator, o naprawdę sporej wielkości oraz obsługę magistrali PCI Express 4.0. Takie komponenty dysku sprawiają, że jest on jednym z najlepszych (obecnie 2022 r.) na rynku.

Eksperci uznają produkt IRDM Pro M.2 1 TB za taki o wielkiej jakości, produkt premium. Producent zadbał o każdy detal z jakością wykonania, wprowadził też wzornictwo. Za jakością poszła też cena.

Najważniejszymi informacjami dotyczącymi budowy i możliwości Goodram IRDM Pro M.2 1 TB, są: 8- kanałowy kontroler Phison E18 – najwydajniejszy model na rynku; 176 – warstwowe pamięci TLC Microna, kość DDR4 o pojemności 1 TB, który służy za pamięć podręczną. Prędkości odczytu danych to 7000 MB/s oraz 5500 MB/s. Wartości te są standardowe, jednak nasz model wyróżnia się nieco większą szybkością, która nie została ujęta statystycznie. Operacje wejścia i wyjścia są równie imponujące: 350 000 IOPS w czasie odczytu i 700 000 IOPS w trakcie zapisu. Kupujący może liczyć nawet na 5 letnią gwarancję objętą ograniczeniem TBW w 1 TB, czyli więcej  o ok. 100 TB niż u konkurencji.

Źródło: komputerswiat.