W piątek, 6 marca, w Duszpasterstwie Młodzieżowym MEGAFON świętowaliśmy dzień kobiet. Nasi mężczyźni przygotowali dla nas imprezę niespodziankę! Na początku podzieliłyśmy się na 3 grupy. Zabawę rozpoczęłyśmy od krótkiego quizu, w którym rozpoznawałyśmy chłopaków na podstawie ich zdjęć z dzieciństwa. Niektórzy prawie się nie zmienili, ale z innymi trzeba było się nieźle natrudzić!

Zrzut-ekranu-2

Następna konkurencja była związana z modą, na której my, dziewczyny, znamy się zdecydowanie lepiej niż chłopcy. Każda drużyna wylosowała dwóch modeli oraz dwa style ubioru. W międzyczasie chłopcy przyprowadzili wielki wózek wypełniony ubraniami i wieloma innymi gadżetami. To wszystko po to, żebyśmy chwilę później mogły rozpocząć poszukiwania jak najlepszych rzeczy dla naszych modeli. Szukałyśmy stylizacji sportowych, eleganckich, wakacyjnych, imprezowych, codziennych, a nawet street wear'owych! Na to zadanie miałyśmy tylko 2 minuty, ale na szczęście udało nam się znaleźć wszystkie potrzebne rzeczy. Przez kolejne 10 minut ubierałyśmy naszych kandydatów oraz uczyłyśmy ich, jak chodzić i zachowywać się na wybiegu podczas pokazu mody. Oj, nie było łatwo, ale na szczęście dali radę, a my miałyśmy przy tym dużo śmiechu!

Zrzut-ekranu-1

Na końcu panowie złożyli nam życzenia, po których każda z pań otrzymała piękną, różową różę. Jesteśmy bardzo wdzięczne za tak miły gest i ich pamięć o nas! Dziękujemy!

Zrzut-ekranu-3