Półkolonie to wspaniały czas, aby spotkać się z dziećmi i trochę zrozumieć świat maluszków. Pomimo tego, że zawsze przynosi to sporo pracy. zwykle chętnie angażujemy się w organizację wypoczynku dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta!

20200210_092020

Tak również było i w tym roku, w dniach 10-14 lutego Twardogórskie Oratorium zorganizowało półkolonie dla dzieci z klas 1-6 szkoły podstawowej. Akcja odbywała się pod hasłem „PÓŁKOLONIE ZIOMOWE 2020”. Łącznie było nas niemal 130 osób. W tym czasie Dzieci mogły wziąć udział w 6 różnych warsztatach tj. tapicerski, teatralny, wydzieranki, koralikowy oraz sportowy. Oczywiście znalazł się również czas na wyjazd do uwielbianej przez dzieci Bobolandii, gdzie spędziliśmy wspaniałe kilka godzin. Dla animatorów był to czas lepszego zintegrowania się z dziećmi. Na początku każdego dnia półkolonii pamiętaliśmy o tym, aby poprosić Pana Jezusa o dobry dzień. W ostatnim dniu półkolonii oprócz czasu pożegnań znalazł się również czas na bal karnawałowy oraz Eucharystię.

Zrzut-ekranu-2-1

Serdecznie dziękujemy ks. Krzysztofowi, wychowawcom oraz wszystkim Animatorom za czas poświęcony najmłodszym Twardogórzanom.

Zrzut-ekranu-4

Zrzut-ekranu-3