Kapituła Młodych minęła. Nowy IRM oficjalnie rozpoczął działalność, więc trzeba brać się do pracy.

1-2 marca we Wrocławiu miało miejsce pierwsze, oficjalne spotkanie 4 kadencji Inspektorialnej Rady Młodych. W sercu naszej Inspektorii, czyli we wrocławskim inspektoracie spotkaliśmy się pełni energii do pracy, ale też z lekkim niepokojem i stresem. W końcu to nasze pierwsze spotkanie, a pracy przed nami mnóstwo.

16F88FAD-6290-4EF8-94B5-B9DA0FDA5BD2

Rozpoczęliśmy w piątek wieczorem od wspólnej modlitwy z księdzem Inspektorem i pierwszego spotkania. Przyjęliśmy regulamin IRMu (porządek musi być) i zaczęliśmy część kreatywną naszego spotkania. Praca szła nam bardzo dobrze (duża w tym zasługa pizzy). Udało nam się wypracować sporo już w pierwszy dzień, który skończyliśmy wspólnymi modlitwami i odśpiewaniem apelu jasnogórskiego.

IMG_1121

Sobotę rozpoczęliśmy modlitwami porannymi i Mszą Świętą, w których uczestniczyliśmy razem z salezjanami. Zjedliśmy wspólne śniadanie, które dało nam siłę do dalszej pracy (szczególnie pomocna była w tym kawa). Dalszą część spotkania opiszę lakonicznie jako owocną. Cieszymy się z tego, co udało nam się wypracować.

IMG_1127

Każdy z nas wyjechał z Wrocławia z konkretnym zadaniem do zrobienia na przyszłość. Na efekty naszej pracy musicie poczekać do sierpnia i po części również do maja. Kto wie jakie eventy nas wtedy czekają? Bądźcie cierpliwi. Jedyne, co możemy powiedzieć to to, że będzie się działo.

Chcielibyśmy jako IRM serdecznie podziękować wspólnocie z parafii Najświętszego Serca Jezusowego we Wrocławiu za ugoszczenie nas u siebie. Szczególnie za wyrozumiałość i cierpliwość. Liczymy na waszą modlitwę za nas. Bardzo tego potrzebujemy, szczególnie teraz, gdy wiemy, ile pracy przed nami.

IMG_1113